APIE

2016 m. baigiau Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutą, politikos mokslų bakalaurą. Tais pačiais metais įstojau į tarptautinės politikos magistrantūrą (politinės ekonomijos kryptis) Airijos Trejybės universitete, kurią planuoju baigti 2017 m. Taip pat pusę metų mokiausi Helsinkio universitete (politinės ekonomijos studijos).

Mano akademiniai interesai: tarptautinė politinė ekonomija, monetarinė ir fiskalinė politika, ekonominė ir politinė plėtra Europos Sąjungos šalyse, socialinė nelygybė, skurdas, optimalios valiutos zonos teorija (euro zonos ir euro problematika), konstruktyvizmas, ekonominė ES integracija.

Jeigu norite ir galite pasidalinti kokiomis nors įžvalgomis arba literatūra, arba pastebėjimais šiomis ar kitomis temomis, mane galite pasiekti el. paštu zymantasbs[eta]gmail.com.

Apie ką šio tinklalapio užrašai?

Apie tai, kas vyksta šiandien. Apie Lietuvos valstybę, kuri sunkiai serga. Ir apie pasaulio šalis, kurios užsidarinėja. Apie Europos Sąjungos projektą, kurio tvarumą siekia išbandyti vis daugiau jėgų. Ir apie gilėjančią socialinę nelygybę. Apie kapitalizmo ir rinkos fundamentalizmo triumfą. Ir apie skurstantį politinės kairės rytojų. Apie matematikos mokytoją, dirbantį už 460 eurų. Ir apie valstybės pareigūnų pareiškimą, kad “biudžetas turi būti subalansuotas“. Apie tarptautinių finansinių institucijų galią ir nepagarbą demokratiniam procesui. Apie politikus-lavonus ir jų samprotavimus, kur nesueina ne tik ekonomikos, bet ir gramatikos galai. Apie pasisekusią ES politinę, bet nepasisekusią ekonominę integraciją. Apie vieną suderintų klausimų valstybės vadovę, kuri pati pasiskelbia karus, tačiau kariauti juos liepia vaikams. Apie pasaulio valstybių išsivystimo skirtumus, kur automobilis vairuoja pats save ir kur vaikai miršta iš troškulio.

Ir dar gal truputį daugiau.

2011 – 2017.

Reklama